O nas

Kamil Iwanowski
Lekarz dentysta

Ukończyłem kierunek lekarsko-dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Pierwsze kroki w swojej karierze zawodowej stawiałem w znanych klinikach warszawskich.
W 2015 roku przeprowadziłem się do Radomia i od tego czasu wiążę swoją przyszłość z tym miastem. Obecnie realizuję marzenie o własnej praktyce stomatologicznej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach i sympozjach stomatologicznych.

Zawsze skupiam się na problemach pacjentów oraz dążę z całych sił
do ich rozwiązania tworząc miłą i spokojną atmosferę w gabinecie.

Serdecznie zapraszam do korzystania z moich usług.
Chętnie pomogę Państwu rozwiązać każdy stomatologiczny problem!

Mateusz Nowak
Lekarz dentysta

Ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2018r. Członek i uczestnik zjazdów Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii oraz kursów m.in z endodoncji mikroskopowej i periodontologii. Interesuje się przede wszystkim leczeniem w powiększeniu oraz diagnostyce i leczeniu chorób przyzębia. W wolnym czasie lubi grać        w koszykówkę.

Agnieszka Iwanowska
Lekarz

Ukończyłam Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Moim podstawowym miejscem pracy jest Oddział Dermatologiczny Radomskiego Szpitala Specjalistycznego. W 2016 r. rozpoczęłam specjalizację z dermatologii i wenerologii. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo
w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach dermatologicznych oraz stażach w cenionych warszawskich klinikach. W swoich działaniach opieram się na aktualnych wytycznych postępowania
i najnowszej wiedzy, uwzględniając indywidualne potrzeby każdego pacjenta.